Сайт іншими мовами
укр
русМи у соцмережах
Наближення літнього сезону — це якраз той час, коли дуже важливо визначитися, яку ковдру купити на літо. Цей виріб має відрізнятися від зимового варіанту за рядом властивостей. Воно повинно бути дихаючим і легким, забезпечувати людині під час нічного сну зручність та комфорт, а також сприяти:
Купити ковдру для літа, яка відрізняється високою якістю та підходить для літніх ночей, можна в інтернет-магазині текстилю Cappone.
Вирішуючи, чим краще вкриватися влітку, слід враховувати, який матеріал і наповнювач для літньої ковдри був використаний виробниками під час виготовлення. Хороша ковдра для літа повинна:
Важливими показниками високої якості літньої ковдри є її хороша повітропроникність і невелика вага. Остання досягається завдяки меншій щільності наповнювача порівняно із зимовими ковдрами. У теплі літні ночі слід обрати для вкривання ковдру, під якою не пітнієш. Це можливо при використанні виробу:
Усе це досягається завдяки використанню для виготовлення літніх ковдр матеріалів із хорошою повітропроникністю. Щоб уникнути парникового ефекту, матеріали для літніх ковдр повинні мати високий рівень гігроскопічності. Ця властивість дозволяє виробам вбирати надлишок вологи, зокрема піт.
Багато виробників використовують для виготовлення літніх ковдр матеріали з гіпоалергенними та антибактеріальними властивостями, що дуже важливо для алергіків та людей із підвищеною чутливістю шкіри.
Підсумовуючи все вищесказане, можна зазначити, що найкраща ковдра для літа — це легкий, повітропроникний виріб із гіпоалергенними та антибактеріальними властивостями, здатний підтримувати оптимальну температуру під час сну.
Задаючись питанням, як вибрати літню ковдру, слід звертати особливу увагу на такі характеристики:
Якщо ви не знаєте, як вибрати легку ковдру, орієнтуйтеся на щільність 200–300 г/м². Ковдра для літа повинна бути виготовлена з повітропроникних матеріалів, здатних ефективно відводити вологу та не допускати перегрівання тіла. Багатьох цікавить відповідь на питання, яка ковдра найкраща для людини з алергією або чутливою шкірою. Коротка відповідь — гіпоалергенна і з антибактеріальними властивостями.
Для виготовлення літніх ковдр виробники зазвичай використовують як наповнювачі такі матеріали:
Кожен із перерахованих матеріалів має свої переваги та недоліки, основні з яких відображені в таблиці.
Матеріал | Плюси | Мінуси |
Бавовна | М'якість, повітропроникність, здатність забезпечити комфортний мікроклімат | Повільне висихання після прання |
Льон | Висока теплопровідність, швидке відведення вологи | Легка жорсткість на дотик |
Бамбук | Антибактеріальні та антиалергенні властивості, ефективне відведення вологи | Відносна крихкість |
Шовк | Легкість, м'якість, розкішне відчуття на дотик, чудова терморегуляція | Висока ціна, вимогливість у догляді |
Мікрофібра | Легкість, стійкість до частих прань | Порівняно низький рівень повітропроникності |
Щоб уникнути потовиділення при виборі літньої ковдри, необхідно звертати увагу на матеріали її виготовлення. З точки зору здатності не затримувати тепло і швидко відводити вологу натуральні тканини кращі за синтетичні. Для збереження свіжості виріб потребує регулярного прання та провітрювання. Також для продовження терміну служби ковдри слід використовувати захисний підковдрик.
Дати однозначну відповідь на питання, з якого матеріалу найкраща літня ковдра, досить складно. Важливо, щоб виріб був легким і м'яким, мав гарний рівень вентиляції та забезпечував комфорт під час сну. Все інше залежить від особистих уподобань того, хто буде спати під цією ковдрою в спекотні літні ночі.
Слід зазначити, що натуральні матеріали — бавовна, льон або шовк — приємні для тіла, здатні забезпечити чудову терморегуляцію, ефективно відводять вологу. А з точки зору зносостійкості та практичності виграє мікрофібра. Вибираючи ковдру для літа з того чи іншого матеріалу, слід прислухатися до наступних порад:
Для виготовлення літніх ковдр у тій чи іншій мірі підходять усі згадані матеріали.
Щоб ковдра зберігала свої початкові якості максимально довго, за нею потрібно правильно доглядати. Процес догляду за таким виробом включає три основні аспекти:
Прання ковдр передбачає використання делікатного режиму та води, температура якої має бути близько 30–40°C. Сушити вироби рекомендується на відкритому повітрі, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Процес підготовки літньої ковдри до тривалого зберігання між сезонами включає її ретельне прання та сушіння. Зберігати виріб слід у тканинному мішку або бавовняному чохлі.