Сайт іншими мовами
укр
русМи у соцмережах
Мікрофібра широко використовується для виготовлення текстильних виробів - рушників, серветок, постільної білизни,ковдр, одягу. Такий текстиль дуже практичний і довговічний, але догляд за ним має бути правильним, оскільки цей синтетичний матеріал погано переносить високі температури і контакт з хімічними речовинами. Будь-який текстильний виріб одного разу доводиться прати, і улюблена ковдра - не виняток. Давайте розбиратися, як правильно прати ковдру з мікрофібри.
Мікрофібра, яка використовується в ковдрі, являє собою революційний синтетичний матеріал, що має цікаві властивості. Вона виготовлена з мікроскопічних волокон поліестеру, поліаміду, нейлону та інших синтетичних складових.
Нитка мікрофібри настільки тонка і легка, що при вазі 1 грам її довжина становить 9 000 метрів. Тканина з таких ниток легка і міцна, має щільну структуру, відмінно вбирає вологу і легко її віддає.
Ковдри з мікрофібри гігроскопічні, мають гарну теплорегуляцію, гіпоалергенні, легкі, приємні на дотик і довговічні.
Якщо ви боїтеся прати таку об'ємну річ з наповнювачем, можете її просто періодично провітрювати на свіжому повітрі. В іншому разі краще скористатися пральною машиною.
Прати в машині можна, але потрібно дотримуватися певних правил:
У машині зручно прати об'ємні ковдри з наповнювачем з мікрофібри, пухнасті та хутряні моделі, з якими важко впоратися вручну.
Очистити ковдру можна і за допомогою ручного прання. Дотримуйтесь тих самих правил:
Дотримуючись цих рекомендацій, ви уникнете пошкоджень тканини і повернете виробу свіжість.
Мікрофібра розрахована на понад 500 циклів прання. Якщо не поміщати текстиль у гарячу воду, не кип'ятити його, не псувати відбілювачами з високим вмістом хлору і кондиціонерами, він послужить дуже довго. Рекомендується прати ковдру не частіше 1-2 разів на рік. Якщо вона здається вам брудною, з неприємним запахом, втомилися її провітрювати, можете прати частіше.
Після прання розвісьте ковдру на сушарці та дайте їй висохнути природним чином. У жодному разі не сушіть на радіаторах і біля інших нагрівальних приладів. Після того, як виріб висохне, його не можна прасувати.
Щоб ковдра з мікрофібри служила довго, не лінуйтеся виконувати прості рекомендації щодо щоденного догляду:
Як і будь-яка інша тканина, мікрофібра потребує регулярного і правильного догляду. Дотримуючись простих правил, можна зберегти її зовнішній вигляд і дивовижні властивості.